Reference

Reforma psychiatrické péče

Pro Českou psychiatrickou společnost jsme vytvořili projektovou kancelář, která připravila a provedla celým schvalovacím procesem projekty reformy psychiatrie z prostředků OPZ v celkové výši 1,2 mld Kč až do fáze zahájení realizace jednotlivých projektů. Podíleli jsme se na vybraných komunikačních aktivitách (Malý průvodce reformou psychiatrické péče, newsletter, konference, infografika, prezentace apod.).


Průvodce zdravotně sociálními službami

Na základě zkušeností z řady projektů ve zdravotních a sociálních službách jsme vydali v 9 krajích celkovým nákladem 65.000 ks praktického průvodce "Určitě si poradíte", který obsahuje praktické rady pro životní situace, kdy potřebujete zdravotní a sociální služby.  


Internetový portál Poradimesi.cz

Ve spolupráci s neziskovou organizací Poradímesi, z.s. provozujeme internetový rozcestník zaměřený na informace potřebné v běžných životních situacích, kdy potřebujeme zdravotní a sociální péči.  


Klientský servis pro nájemníky bytů OKD

Pro 110.000 nájemníků v bytech bývalého OKD jsme vytvořili celý systém péče o klienty, zavedli ho do života. Po dobu 4 let jsme odpovídali za poskytování služeb nájemníkům, rozvoj těchto služeb a klientský přístup celé organizace ke svým zákazníkům. 


Uvedení do provozu O2 Arény

V raných fázích výstavby jsme převzali odpovědnost za uvedení O2 Arény do provozu. Přebírali jsme technologie od dodavatelů do provozu, vytvořili jsme celý systém interních služeb, uvedli ho do života a měli odpovědnost za jeho fungování v průběhu celého prvního mistrovství světa v hokeji pořádaného v této hale.  


Služby v průmyslové zóně Štětí

Identifikovali jsme všechny nevýrobní služby v areálu průmyslové zóny Štětí (včetně například provozu přístavu, požárního sboru, stravování, logistiky, facility managementu), navrhli systém jejich organizace a řízení a po dobu jednoho roku všechny tyto služby s plnou odpovědností i řídili.